
Лічильник 220V AC CO X1 -(0-9.999) X2 -(10-99.990)
3 636,30 ₴
- В наявності 11 од.
- Код: RZ1D1C-5
+380 (50) 204-16-09
- +380 (67) 483-89-82Дмитро (Viber)
- +380 (48) 736-03-50Дмитро, Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emas |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | 7-сегментний дисплей |
| Діапазон напруг | (0,85-1.1)*Ue |
| Електрична зносостійкість (мінімум) | 100000 |
| Комутаційна здатність | 6000/год |
| Кількість виводів | 8 |
| Кількість контактів | 1 |
| Кількість цифр | 4 |
| Максимальне навантаження | 1250 VA |
| Максимальний час скидання | ≤100ms |
| Матеріал контактів | AgNi |
| Механічна зносостійкість (мінімум) | 10000000 |
| Номінальна робоча напруга, В | 220 AC |
| Номінальний струм контактів (AC-1), А | 5 |
| Робоча температура | -5°C...+55°C |
| Робоча частота | 50 Hz |
| Робочий струм | 0.01A |
| Споживана потужність | 1.2W |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип контактів | 1 перекидний |
| Тип монтажа | в колодку 8PIN |
| Функції | лічильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 636,30 ₴



