- Компактний дизайн
- Швидке та тихе перемикання
- Тривалий термін служби
- Захист пальців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип контактів | 2НВ |
| Механічна зносостійкість (мінімум) | 10000000 |
| Електрична зносостійкість (мінімум) | 100000 |
| Робоча температура | -5°C...+55°C |
| Опір ізоляції | мін. 10 МОм |
| Імпульсна витримувана напруга (Uimp) | 300V |
| Споживана потужність | < 7 VA |
| Номінальна робоча напруга, В | 220 AC |
| Робоча частота | 50/60Hz |
| Час спрацьовування | 3 с - 30 с; 50 мс — 500 мс |
| Функції | переключення зірка-трикутник |
| Час роботи в режимі "зірка" | 3 с - 30 с |
| Кількість уставок | 2 |
| Номінальний струм контактів (AC-1), А | 10 |
| Кількість контактів | 2 |
| Час перемикання "зірка-трикутник" | 50 мс — 500 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325,50 ₴




