
Реле твердотільне 25А 50-480V AC, напруга керування 4-32V DC
2 279,70 ₴
- Під замовлення
- Код: SSRP1DB025
Відправка з 05 липня 2026+380 (50) 204-16-09
- +380 (67) 483-89-82Дмитро (Viber)
- +380 (48) 736-03-50Дмитро, Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
- Компактний дизайн
- Швидке та тихе перемикання
- Тривалий термін служби
- Захист пальців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість фаз | 1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип монтажа | на панель |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Індикація | LED |
| Тип підключення | Затискач |
| Момент затягування | Для кола керування 1,2Nm, для кола навантаження 2,2Nm |
| Робоча температура | -25 / +70 °C (без конденсації та обледеніння) |
| Мінімальний струм навантаження | 200mA |
| Номінальна напруга кола керування, В | DC 4-32 |
| Неповторний імпульсний струм F=50 Гц, t=10 мс, Tj=25°C | 230A |
| Перетин проводу для затискачів навантаження | 4mm² |
| Робоча напруга навантаження, В | AC 50-480 |
| Напруга ізоляції (між вводом-виводом) | 2500Vrms |
| Максимальний струм навантаження, А | 25 |
| Максимальне падіння напруги | 1,8V |
| Мінімальна напруга вимикання | 3.0V DC |
| Мінімальний вхідний струм | 5mA |
| Частота навантаження | 50-60Hz |
| Максимальний вихідний струм | 15mA |
| Storage Temperature | -30 / +100 °C (без конденсації та обледеніння) |
| Мінімальна напруга вмикання | 4V DC |
| Переріз кабелю для ввідних затискачів | 1,5mm² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 279,70 ₴



