
Труба гофрированная гибкая двухслойная Копофлекс, с протяжкой, с муфтой; 40мм; HDPE; Бухта 50 м
31,53 ₴/м
Минимальный заказ — 50 м
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Только оптом
- Код: 4820080460275
- +380 (67) 483-89-82Дмитро (Viber, Telegram)
- +380 (48) 736-03-50Дмитро, Сергей
Призначено для механічного захисту всіх типів силових і телекомунікаційних ліній. Захисна оболонка виготовляється відповідно до ČSN EN 61 386-24. В кожний рулон вставляється висувний дріт або стрічка, а також зчеплення. Якщо використовується ущільнювальне кільце, ступінь захисту - IP67. При механічному стискуванні шарів слід дотримуватися обережності, щоб не перевищувати допустимі норми навантаження. Ступінь захисту IP-40, якщо IP-67 використовується кільце ущільнювача.
Норма відвантаження - бухта 50 м
До кожної бухти труби в комплекті одна муфта
Труба з протяжкою (зондом)
Не нашли нужный товар? Не беда, попробуйте поискать в каталоге https://ds-electro.com.ua/price_lists наш менеджер обязательно сориентирует вас о цене и сроках поставки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | КОПОС |
| Страна производитель | Чехия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 50 м |
| Количество слоев | 2 |
| Конструкция | Гибкая |
| Масса | 0.5 кг/м |
| Степень защиты IP | 67 |
| Тип трубы | Гофрированная |
| Упаковка | Бухта |
| Форма сечения | Круглая |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Внешний диаметр | 40 мм |
| Внутренний диаметр | 32 мм |
| Радиус изгиба | 400 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Зонд | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | HDPE |
- Цена: 31,53 ₴/м
- Минимальный заказ: 50 м


